Menu
Sepetim

Berce

Alkaline PH Drop Damla 120 ML Alkaline PH Drop Damla 120 ML
Yeni En Çok
Marka: Berce
Alkaline PH Drop Damla 120 ML. Vücudumuzun büyük bir bölümünün sudan oluştuğunu hepimiz biliyoruz. Vücuttaki su oranı yeni doğan bebekler için % 90 iken, çocukluk çağında % 70, ilerleyen yaşla birlikte de yavaş yavaş azalıyor. Zira yaş ilerledikçe vücuttaki yağ dokusu kalınlaşmakta, yağ hücreleri..
240,00 TL Vergiler Hariç:240,00 TL
Alpha Rice Kapsül.
Yeni En Çok
Marka: Berce
Alpha Rice Kapsül. (45 adet) Alpha Rice. Dünyada ilk defa 'NANO TEKNOLOJİSİ' sistemiyle Alpha Glukan olarak üretilmiş bir besin maddesidir. Alpha Rice, kahverengi pirinç içindeki polisakarit, polipeptit maddesi üstün nano tekniği ile işlemden geçirilerek  genetik yapısı bozulmadan  bir çocuğu..
740,00 TL Vergiler Hariç:740,00 TL
Cerena Mask
Yeni
Marka: Berce
Cerena Mask. Pirinç Binlerce Yıldır İnsanlığın En Değerli Besin Maddesi Olarak Kabul Görmüştür. Özellikle Uzak Doğuda Pirinç Aynı Zamanda Bir Tedavi Edici Bir Besindir. Pirinç Lapası Özellikle Yaraların İyileşmesinde Önemli Bir İşlevi Vardır. Bazı Pirinç Suyu İle Yapılan Kürler Bir Çok Cilt Lekesine..
440,00 TL Vergiler Hariç:440,00 TL
CİLT NEM ÖLÇÜM CİHAZI CİLT NEM ÖLÇÜM CİHAZI
Yeni
Marka: Berce
CERENA CİLT NEM ÖLÇÜM CİHAZI   CERENA Cilt Nem Ölçer; vücudun herhangi bir noktasındaki nem miktarını ölçmek için kullanılmaktadır. Özellikle hassas ölçüm için geliştirilmiş bu ürün; cilde hiçbir zarar vermeden, sadece temas yolu ile size nem miktarını gösterir.    CERENA CİLT NEM ÖL..
425,00 TL Vergiler Hariç:425,00 TL
MIXED MUSHROOMS MIXED MUSHROOMS
Yeni
Marka: Berce
MIXED MUSHROOMS 11 ORGANİK MANTAR KARIŞIMI ..
1.190,00 TL Vergiler Hariç:1.190,00 TL
Prolong Dizel Yakıt Sistem Temizleyicisi. Diesel Fuel Treatment. 
Yeni En Çok
Marka: Berce
Prolong Dizel Yakıt Sistem Temizleyicisi. Diesel Fuel Treatment.   Pompalar ve enjektörler de dahil olmak üzere tüm yakıt sistemini temizlemeye yardımcı olur. Düşük egzoz salınımlara, üstün performans ve optimum  kullanımına katkıda bulunmaktadır. Maksimum yakıt yakımı elde etme konusund..
190,00 TL Vergiler Hariç:190,00 TL
Prolong  Motor Yağ Katkısı-Engine Treatment
Yeni En Çok
Marka: Berce
Prolong Motor Yağ Katkısı-Engine Treatment   Friksiyon ve ısı hasarın azaltan hem motorinli hem de benzinli motorların metal  yüzeylerinde kullanılmak üzere Prolong’ un patentli AFMT™ teknolojisiyle formüle edilmiştir.   Prolong,aşırı basınçlı metal’ den metale temas alanlarında ihtiyacı..
590,00 TL Vergiler Hariç:590,00 TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)